Práva Naruto maniaka

27. července 2011 v 20:23 | sa-yo.blog.cz


1. Naruto maniak má právo se dívat na všechny díly Naruta opakovaně do oblbnutí nebo nutnosti převozu do blázince.

2. Naruto maniak má pravo slintat na klávesnici.

3. Naruto maniak ma právo vědět naspaměť všechny ruční pečetě a názvy jutsu, a opakovaně je ukazovat všem ve svém okolí do jejich zbláznění nebo nutného převozu do blázince, případně nutného převozu do nemocnice.

4. Naruto maniak má právo vykládat každému obsah nejnovější mangy, i když ho to vůbec nezajímá, avšak pouze do doby kdy tímto otravováním riskuje vlastní život.

5. Naruto maniak má právo zpívat, pouštět nebo hrát jakýkoliv opening či ending z Naruta vždy a všude, za každého počasí až do chvíle, kdy tímto otravováním svého okolí riskuje vlastní život.

6. Naruto maniak má právo zdržovat se na místě svého bydliště (nebo i všude jinde) v cosplayi své oblíbené postavy, a provozovat při tom aktivity z bodů 3, 4 a 5, až do momentu když na něj sousedé či kolemjdoucí nezavolá sanitku na převoz do blázince, případně se o něj nepostarají osobně.

7. Naruto maniak má právo líbat monitor až do momentu, kdy už je obrazovkanatolik rozmazaná, že není vidět obraz, nebo do momentu, kdy mu jeho rodičene zajistí převoz do blázince.

8. Naruto maniak má právo všem spolupacientům v blázinci vykládat a předvádět vše z bodů 1-7.

9. Naruto maniak má právo na atentát na Michaela Jacksona, popřípadě Marylina Mansona, ale jen s odůvodněním že si ho spletl s Orochimarem.

10. Naruto maniak má právo každého schyzofrenického spolupacienta v blázinci titulovat Zetsu, popřípadě Jinchuuriki.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.