Září 2014

Micelární voda - NIVEA

18. září 2014 v 20:44 | Marionette

Moje recenze: Je to typická odličovací kosmetika. Na moji problematickou pleť je velmi účiná a sklidňující. Nivea je dobrá značka sama o sobě, takže zajišťuje kvalitu. O téhle micelární vodě jsem se dozvěděla od babičky, když jsem byla u ní a chtěla jsem si pučit něco na odlíčení. Je to opravdu produkt, který mě po dlouhé době zaujal. Už jsem si koupila 2. balení a jsem s ním spokojená. Začala jsem ho používat společně s nový make-upem. Protože doteď jsem ani jedno nepoužívala, protože jsem se do svých současných 14 let nemalovala. Co se týče líčení - teď používám makeup, řasenku a linky. Nic jiného. Rtěnku nebo lesk na rty zatím nepoužívám a stíny taky ne. Příjdu si pak moc zmalovaná :D Tahle odličovací voda mi ale na odlíčení těch pár uprav na mém obličeji stačí.

Kuroshitsuji (anime recenze)

16. září 2014 v 14:31 | Marionette

Název: Kuroshitsuji / Black Butler
Druh: Anime - Japonsko
Žánr: historický, misteriózní, fantasy
Počet sérií: III série

Děj: Je mu teprve dvanáct let a už je hlavou rodiny. Zřejmě to bude tím, že jeho rodiče mu zavraždili a jeho se zabít pokusili. Bylo by se jim to podařilo, kdyby Ciel Phantomhive neuzavřel smlouvu s démonem. Ten mu pomůže vypátrat a eliminovat vrahy jeho rodičů, na oplátku dostane Cielovu duši. Mezitím, než se jim podaří zjistit, kdo zavraždil Cielovi rodiče, musí démon uposlechnout každý jeho přímý rozkaz. Důkazem této smlouvy je znak na Cielově oku a démonově ruce. A tak Ciel s novým sluhou Sebastianem Michaelem zažívá spousty dobrodružství, jež spějí jen k jednomu konci…

Moje recenze: Nejlepší anime, které jsem viděla a nikdy na něj nezapomenu. Od roku 2011 jsem měla anime mánii, kterou jsem chytla od sestřenky a trvala do roku 2013. Teď už si jen zřídka něco kresleného pustím ale stále mám k Japonsku a anime blízsko. Je zajímavé, že mě toto období mnohem víc sblížilo s Asií a získala jsem na ní mnohem hezčí pohled. Viděla jsem přibližně 50 anime a jedno jsem si zaručeně oblíbila nejvíc. A to Kuroshitsuji. Miluji na něm hlavní elegantní postavy, žánr anime a tu anglickou atmosféru z dob Sherlocka Holmese a královny Viktorie. Tohle anime má buď velké nepřátele nebo naprosto zamilované fanoušky. Také má takový trochu skrytý YAOI nádech (kluk s klukem). Ukazuje se ve vztahu Ciela (na fotce) a Sebastiana, jeho sluhy. Každopádně vám Kuroshitsuji doporučuji, je to mistrovské dílo.

Podzimní atmosféra mě vždy dostane

14. září 2014 v 18:01 | Marionette

Adminka má po dlouhé době rýmu. Bylo jasné že ji chytím, když je podzim a všude jsou bacily a já chodím jen v sukních -_- Chtěla jsem být hezká ale tak teď budu už chodit jen zabalená ve svetrech a kalhotech. Co nadělám, prostě nemůžu mrznout a musím myslet na svoje zdraví. Omlouvám se, že jsem na blog teď srala ale nějak jsem neměla chuť psát. To se stává často :D Už jsem hodněkrát měla otevřené okno na nový článek a nakonec jsem ho zavřela.

50 odstínů šedi (knížka)

14. září 2014 v 17:33 | Marionette

"MUŽI MAJÍ PORNO, MY MÁME ROMÁNY"

Moje recenze: Dokonalá knížka, která se čte sama. Půjčila jsem si od kamarádky 1. díl a začala jsem ho hltat už druhý den. Po 100 stránkách denně, na chatě za Prahou. Byla to vážně zábava a uvolnění. Musím připustit že na tuhle knížku nejspíš nemám věk (je mi 14 let) ale zase musím říct že jsem neobjevila nic nového. Spíš jsem slintala nad dokonalostí jejich sexu a toho co tam spolu dělali v každé kapitole. Při čtení této knížky ubýhal čas a stránky rychlostí světla. Ale taky jsem dost litovala jak je obyčejný "vanilkový sex" nudný oproti technikám Pana Stína. Ale zase na druhou stranu věřím, že každý sex je zábavný, když víte co se vám líbí. Já sama sexuální zkušensoti zatím nemám a jsem na to pyšná, protože v dnešní době se na vše moc spěchá. Já to chci vydržet aspoň do 15.

Knížka má 600 stran a napsala ji žena. Darovala ji svému muži a já myslím že i všem ženám na tomto světě. Jednu dobu to byl vážně Bestseller. Ale musím připustit, že má trochu zvláštní příběh. Je dost nereálný - všemocný odporně bohatý milionář který se zamiluje do studentky co pracuje v Baumaxu -_- Navíc jejich první sex jí přivede do dokonalého orgasmu :D Myslím že první sex bolí každou ať chce nebo ne :D a o orgasmu ani nemluvím... Ale budiž, je to knížka a fantasii se meze nekladou. Taky bych tak chtěla dopadnout :D

Jako další bod tu je filmová verze, která výjde na Valentýna. Samozřejmě jsem po přečtení takové knížky zvědavá jak to bude vypadat ale jak jsem tak koukala na hlavní obsazení, tak jediný kdo mě tam upřímně sere, je rovnou Pan Stín! ten herec se mi nelíbí -_- Jako svaly má pěkný, je poheldnej ale příjde mi v obličeji moc měkký. Chtělo to nějakého drsnějšího s neohledným výrazem v očích. A on kouká jak štěňátko... Prostě to kazí. Ale třeba to přežiju :D Třeba to celé zachrání hlavní herečka, která mi naopak na tu roli naprosto vyhovuje a tak jsem si ji i představovala. A třeba to zachrání i dokonalý děj a sex ve filmu. Každopádně si to přečtěte, pokud jste žena a vražte to i svým partnerům do náručí! Ať mají nad čím honit a ať ví počem ženy vlastně touží!

Můj vlastní svět

8. září 2014 v 19:50 | Marionette

Za posledních pár dní se dostávám docela ráda za hranici reality pomocí kreslení. Je to takový můj vlastní svět, při kterém se soustředím jen na něj a je to jediná doba, kdy nemyslím na současné problémy. Vždy si pustím album svého oblíbeného interpreta, vyndám papír, tužku a pastelky a začnu. Je to tak uklidňující únik z tohoto uspěchaného světa. V pokoji jsem sama a nikdo mě neruší. Největší radost mi dělá ten moment kdy prostě cítím do morku kosti že se mi daří a kreslím něco pěkného, co se mi samotné líbí. Těším se na dokončení díla, kdy bude všechno tak dokonalé, podle mých představ. Připadám si jako bohyně co tvoří novou planetu. Každý detail je důlěžitý, každá čára, každá barva má svůj význam. Kreslení byla vždycky moje srdeční záležitost. Bylo to vždycky něco co mi šlo a lidé mě za to chválili.