50 odstínů šedi (knížka)

14. září 2014 v 17:33 | Marionette

"MUŽI MAJÍ PORNO, MY MÁME ROMÁNY"

Moje recenze: Dokonalá knížka, která se čte sama. Půjčila jsem si od kamarádky 1. díl a začala jsem ho hltat už druhý den. Po 100 stránkách denně, na chatě za Prahou. Byla to vážně zábava a uvolnění. Musím připustit že na tuhle knížku nejspíš nemám věk (je mi 14 let) ale zase musím říct že jsem neobjevila nic nového. Spíš jsem slintala nad dokonalostí jejich sexu a toho co tam spolu dělali v každé kapitole. Při čtení této knížky ubýhal čas a stránky rychlostí světla. Ale taky jsem dost litovala jak je obyčejný "vanilkový sex" nudný oproti technikám Pana Stína. Ale zase na druhou stranu věřím, že každý sex je zábavný, když víte co se vám líbí. Já sama sexuální zkušensoti zatím nemám a jsem na to pyšná, protože v dnešní době se na vše moc spěchá. Já to chci vydržet aspoň do 15.

Knížka má 600 stran a napsala ji žena. Darovala ji svému muži a já myslím že i všem ženám na tomto světě. Jednu dobu to byl vážně Bestseller. Ale musím připustit, že má trochu zvláštní příběh. Je dost nereálný - všemocný odporně bohatý milionář který se zamiluje do studentky co pracuje v Baumaxu -_- Navíc jejich první sex jí přivede do dokonalého orgasmu :D Myslím že první sex bolí každou ať chce nebo ne :D a o orgasmu ani nemluvím... Ale budiž, je to knížka a fantasii se meze nekladou. Taky bych tak chtěla dopadnout :D

Jako další bod tu je filmová verze, která výjde na Valentýna. Samozřejmě jsem po přečtení takové knížky zvědavá jak to bude vypadat ale jak jsem tak koukala na hlavní obsazení, tak jediný kdo mě tam upřímně sere, je rovnou Pan Stín! ten herec se mi nelíbí -_- Jako svaly má pěkný, je poheldnej ale příjde mi v obličeji moc měkký. Chtělo to nějakého drsnějšího s neohledným výrazem v očích. A on kouká jak štěňátko... Prostě to kazí. Ale třeba to přežiju :D Třeba to celé zachrání hlavní herečka, která mi naopak na tu roli naprosto vyhovuje a tak jsem si ji i představovala. A třeba to zachrání i dokonalý děj a sex ve filmu. Každopádně si to přečtěte, pokud jste žena a vražte to i svým partnerům do náručí! Ať mají nad čím honit a ať ví počem ženy vlastně touží!
 


Komentáře

1 NikusQa NikusQa | 14. září 2014 v 19:25 | Reagovat

nečetla jsem to ale nevypadá to špatně :')

2 Sára67 Sára67 | 14. září 2014 v 19:26 | Reagovat

vážně dobrá kniha! :))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.