Říjen 2014

Run

10. října 2014 v 20:04 | Marionette
add a caption

Dnes jsem si celý den užila. Byla jsem se školou celý den v kině na filmu Hořící keř a vůbec jsme se tím pádem neučili. Ani netušíte, jak to člověku udělá radost, když momentálně usíná v autobuse únavou po každém náročném zbytečném dni učení. Celý den jsem četla nějaké ty ženské časopisy jako Marianne atd. Asi je budu v MHD a při nudění číst častěji.

~~~

Po obědě jsem doma chvíli hnila a pak jsem po 2 měsících vyčítavého nic-nedělání šla běhat, tam kam jsem chodila běhat minulý rok. Je to takový malý park za naším barákem a je to jediné místo kde mě můžete spatřit nenalíčenou a spocenou. Je to krásný pocit na sobě pracovat. Uběhla jsem 7 koleček, pro začátek, po tak dlouhé době. A udělala jsem 50 sklapověček na lavičce. Pak jsem si lehla a koukala se na nebe a bylo mi krásně. Nával adrenalinu a hormonu štěstí udělal svoje s krásně zahřátým tělem. Navíc mi ve sluchátkách začali hrát nějaké andělské sbory a přišla jsem si jak v ráji. Přišlo mi to jak nanebevzetí. Jen jsem tam v tom parku tak ležela na zádech na lavičce a koukala na nebe asi čtvrt hodiny. Už dlouho mi nebylo tak dobře ve vlastní kůži. Pak jsem doběhla kolečko a šla domů. Hned jak jsem zavřela dveře, jsem se svlékla a skočila do vany a dala si ledovou sprchu a pak horkou koupel. Umyla jsem si vlasy a nalakovala si nehty. Mám teď ze sebe opravdu krásný pocit a určitě to zase zopakuji každým pátkem tohoto roku. Proto vám přináším tuhle běhací inspiraci, pokud chcete zapracovat na své běžecké imagi a nechcete běhat v teplácích od čiňanů a v propocené mikině jako já. Aspoň že to zachraňují ty moje krásné adidasky.

Byla jsem na koncertě Lady Gaga

9. října 2014 v 18:26 | Marionette

Dlouhou dobu jsem nic nepřidala a je mi to upřímně líto ale znáte to, někdy se člověku prostě nechce a nemá na to chuť :D Už jsem přemýšlela i o smazání blogu, ale asi to ještě odložím, protože občas si prostě chci napsat nějaký článeček :3 Momentálně jsem úplně šíleně unavená, vynervovaná ze školy a nasraná na učitele. Protož máme (aspoň pro mě) šíleně těžké učivo a ředitel mě nechce přesunout do lehčí jazykové skupiny -_- Takže asi propadnu, protože jsem v nejtěžší skupině a úplně se tam ztrácím. Taky dost bojuju s matikou a vůbec jsem asi zhloupla nebo co. Protože jsem 8 let měla samé jedničky a dvojky a teď mám 4 a 5. Nevím co se to děje... ale měli by na mě na té nové škole brát větší ohled, zkurvysyni. Jinak se mnou ani teď není moc zábava, protože jsem tak unavená, že sotva dojdu do třídy a sednu si. Ale teď k něčemu pozitivnějšímu...

~~~

Pokud tomu nechcete uvěřit, jsou ještě takoví lidé, kteří milují a chápou Lady Gaga. Mnoho lidí ji má za magora oblečeného v hovězím mase se zelenou parukou ale já ji během 3 let poznala mnohem blíž a vím o ní už snad všechno. Mám doma plakát, 2 knížky, jedno album a teď jsem dokonce byla na jejím pražském koncertě v O2 aréně. Bylo to v rámci jejího ARTPOP Ball turné. Když jsem byla v metru zastávku před Gagou, začala jsem si uvědomovat, že na ní opravdu jdu a začínala mě chytat histerie. Co bylo šílenější, stupňovalo se to, jakmile jsem dojela k O2 aréně a tam bylo plno originálně oblečených fanoušků a všichni šli na ní. S tátou jsme se celkem snadno dostali na svá místa, potom co nám vyměnili lístky, protože jsme si koupili uzavřený sektor, takže jsme šli do jiného. Usadili jsme se a kochali se krásným pódiem a průhlednými moly a čekali až to začne.