Červenec 2015

Inspirace: Úžasná Miley Cyrus!

31. července 2015 v 16:43 | Marionete |  Inspirace
Myslím že není třeba tuhle popovou hvězdu představovat. Má úžasný styl a miluju její novou éru Bangerz. Hodně lidí ji za její chování odsuzuje a já se přiznám, že ze začátku jsem patřila mezi ně ale pak jsem ji pochopila. Pochopila jsem proč tohle všechno dělá a že si taky vytrpěla své. Nestydí se za svoji sexualitu a v tom mě strašně moc inspiruje. Navíc má úplně dokonalou postavu a absoltuně skvělou hudbu. Jsem od roku 2013 její velká faninka a ráda bych se s vámi podělila o pár jejich fotek. Jinak jsem dnes taky narazila na celkem dlouhý příběh o kariéře Miley od roku 2012 (období změn) a dokument co natočila pro MTV také z té doby. Budu ráda když si je pustíte a popřemýšlíte o tom, kdo vlastně Miley je. Jinak v roce 2016 plánuje nové album, bude uvádět letošní VMA's a nedávno si našla přítelkyni! Taky začala sledovat moji lásku GAGA, takže doufám že někdy budou spolupracovat.

UntitledUntitled

Inspirace: Léto a letní outfity!

31. července 2015 v 16:26 | Marionete |  Inspirace
Jsme už v půlce léta a zatím je počasí v celku fajn. Já si užívám odpočinku a už jsem navštívila Řecko, Slovensko a teď pojedu do Jížních Čech stanovat s tátou. Přináším vám nějaké inspiativné obrázky pro tohle krásné a teplé roční období. Snad vás nabudí aspoň vyjít ven a užít si sluníčka a volna, dokud nebude škola! :)

.

Moje Tvorba - Origami DIY

31. července 2015 v 16:13 | Marionete |  Mé výtvory
Koupila jsem si nedávno složku s barevnými papíry a rozhodla jsem se že budu skládat Origami. Kdysi jsem si poskládala 30 jestřábů a pověsila je na šňůrkách nad dvěře. Pokaždé když je někdo otevřel, tak se jestřábi začali kývat ve vzduchu a vypadalo to jako když létají. Bohužel už jsme se přestěhovali a já o to přišla. Teď ale nevyrábím jen jestřáby ale i jiná pěkná zvířátka. Vše si hledám na YouTube pod pojmem "origami tutorial for beginners". Začínám s lehčími věcmi, protože některé návody jsou fakt hardcore a už se párkrát stalo že můj výtvor zkončil zmačkaný v koši. Přínáším vám nějaké fotky toho, co už mám vyrobené během 3 dní :)


Inspirace: Sportuj a jez zdravě!

31. července 2015 v 0:14 | Marionete |  Inspirace
Nedávno jsem se dost rozjela v jídle a málem jsem se nezastavila. Sice jsem ani moc nepřibrala ale začala jsem se cítit špatně. Bylo hned po mém rozchodu s jedním kamarádem a pro mě je prostě jídlo jediná činnost, při které nemyslím na nic jiného. Ale jedla jsem chipsy, sladké a mastné. Musela jsem přestat, protože ani mé psychice a ani mé pleti to nedělalo dobře. Vše jsem vyhodila a koupila jsem si mussli, vodní meloun a stále piju vodu. Už se hlídám a nejím žádný "prasárny". Taky mám v plánu zase začít běhat a posilovat, protože už na to asi 2 měsíce seru. Musím si hlídat postavu a chci trochu zhubnout, protože si všímám že lehce bobtnám. Taky asi začnu pít detoxikační čaj, co jsem si koupila minulý rok. Prostě bez sportu a zdravého jídla se zhubnout nedá. Už je to tak. A hladovku fakt držet nebudu! :)

💪

Just Girly Things - PART 2

31. července 2015 v 0:00 | Marionete
Hrozně miluji Just Girly Things a tak se vám zase pochlubím s nějakými, které padly do oka mě. Snad se u nich pěkně pobavíte a inspirujete. Všechny obrázky jsem brala z Tumblr. Je tam jedna stránka, kde jsou různé druhy obrázků!

...tak tohle je zrovna celkem dost aktuální

Random DIY, která mě zaujala

30. července 2015 v 23:45 | Marionete |  DIY
DIY mám moc ráda a hlavně se na ně moc ráda dívám. Nyní vám přináším směsici DIY videí, které mě na YouTube něčím zaujaly a i inspirovaly. Přemýšlím že dokonce podle nějakých i něco vyrobím a pak vám to vyfotím. Co vy na to? :)


Kluci jsou divný

30. července 2015 v 23:34 | Marionete |  Mé názory

Našla jsem starý rozepsaný článek a tak jsem se rozhodla ho vydat, protože s jeho obsahem souhlasím doteď:

Nikdy nepochopím jejich myšlení. Jestli myslí jen penisem. Vždycky říkají něco jinak, než to cítí. Chovají se k vám jinak před prvním sexem a po sexu. Jsou nečitelní jako čtvrtka. Holky jsou spíše pruhledný papír na obkreslování. Jsme každý z jiné planety. Někdy je možná lepší nechat všechno plynout a nebrat nic vážně. Nestresovat se z každého detailu. Ale je to těžké, když s nimi chcete být ve spojení a oni jsou chladní jako led. Někdy jsou tak přítulní a někdy zase tak odtažití. Chtěla bych se vcítit do jejich mysli. Vědět na co myslí a co si o mě myslí. Toužím po tom najít svou spřízněnou duši. Někoho kdo bude mít stejný pohled na svět, stejné idoly a budeme si rozumět.

Tag - 25 náhodných otázek

30. července 2015 v 0:33 | Marionete |  Moje zážitky

Pokračuji dalším tagem ^^ Já to čekala, že nevydržím jen u jednoho. Jsem prostě pracovitý človíček. A vím že tyhle články nejsou moc originální ale je to jeden z trendů, který mě vyjímečně baví.

1. Máš nějaké domácí mazlíčky? Měla jsem rybičky, křečka, andulku a teď mám kočku už 3 roky. Jmenuje se Cherry a je to naprostý zlatíčko, ikdyž někdy umí dost zlobit.
2. Řekni 3 věci, které jsou fyzicky blízko tebe. Mobilní telefon, polštář a sklenice s vodou.
3. Jaké je teď počasí? Je tma, neprší ale řekla bych že je chladno a svítí úplně jasně měsíc v úplňku.
4. Umíš řídit? Jestli ano, nabourala jsi někdy? Neumím ale už se blížím věku, kdy se to budu učit a sakra moc se toho bojím. Řízení mi příjde hrozně složité a určitě v autoškole nabourám všechno co bude v mé blízkosti. Ale nedávno jsem byla v autě, když nabouralo do jiného. Babička seděla za volantem a asi jí z toho tepla přeplo a vjela 3x do protisměru, pak vjela do příkopu a nakonec vrazila do jiného auta, když způsobila dopravní zácpu. Byla jsem vyděšená k smrti a babča si nic nepamatovala. Člověk si i tak nějak uvědomí jak byl blízko smrti a jak jsou všední problémy banální.
5. V kolik hodin jsi dnes vstávala? Asi v 9 hodin, protože měl přijít táta ve 12 a já chtěla být vzhůru dřív než příjde.
6. Kdy jsi se naposledy sprchovala? Dnes jsem se sprchovala a myla jsem si vlasy. Asi hodinu jsem na sebe lila horkou vodu.
7. Co byl poslední film, který jsi viděla? Harry Potter a Relikvie smrti
8. Co říká tvoje poslední zpráva? Je od mojí mámy a píše mi ať se teple obleču, až půjdu ven :D
9. Co je tvůj vyzváněcí tón? Momentálně asi nějaký automatický od Samsungu, protože se mi mobil nedávno nějak restartoval a odinstalovalo se mi moje vyzvánění. A jsem líná to přenastavit.
10. Byla jsi někdy v zahraničí? Každoročně jezdím na Slovensko a jinak jezdím s mamčou už od 5 na dovolenou a byla jsem ve Španělsku, 2x v Řecku, v Turecku a se školou 2x v Německu.
11. Máš ráda sushi? Řeknu to tak, že ano. Strašně se mi líbí jeho příprava ale strašně moc záleží kdo ho připravuje. Navíc když si dám víc jak 3 kusy, tak už mi je z těch řas blbě.
12. Kde nakupuješ potraviny? Většinou je nakupuje spíš mamka a já ji někdy jdu pomoct ale většinou v Albertovi.
13. Už sis někdy vzala prášky na spaní? Nevzala ale párkrát jsem o tom vážně uvažovala. Ale neudělala jsem to, protože si myslím že jsou asi dost škodlivé pro organismus.
14. Kolik máš sourozenců? Mám 2 nevlastní sestry. Jedna žije několik let v Itálii a druhá je zpěvačka. Obě jsou o dost starší. Ale jsem vychovávaná jako jedináček a je vídám tak jednou za rok.
15. Máš stolní počítač nebo notebook? Notebook, pro mě je to mnohem pohodlnější a vhodnější.
16. Jak stará budeš o tvých dalších narozeninách? Bude mi 16 let. Páni, to teda utíká!
17. Nosíš kontaktní čočky nebo brýle? Ani jedno a doufám že ani nebudu muset. Zatím vidím skvěle. Ale někdy bych chtěla zkusit barevná čočky, jaké třeba nosí cosplayeři.
18. Barvíš si vlasy? Použila jsem jednou Hennu ale chemické barvy ještě nikdy. Určitě mě to láká a chtěla bych zkusit různé neobvyklé barvy ale má to hodně rizik a ničí to šíleně vlasy. Takže zatím to neplánuji.
19. Řekni něco, co plánuješ dnes udělat. Jelikož je 0:28, tak až dopíšu tenhle tag, tak půjdu asi spát a nemůžu si pustit píšničky, protože mi nefungují sluchátka ._.
20. Kdy jsi naposledy brečela? Určitě to nebude ani den. Já brečím pořád. Je to přirozený a mě se vždycky hrozně uleví a nejsem smutná. Tak nějak se mi vyčistí hlava a začnu ten problém řešit.
21. Tvoje oblíbená pizza? Miluju když je na pizze mozzarela a kečup *-*
22. Co máš radši - hamburgery nebo cheesburgery? Nevidím v tom moc velký rozdíl. Mě chutnají oba a nejlepší jsou ty z farmářských trhů, které se vám pomalu ani nevejdou do pusy ale jsou hrozně dobrý!
23. Už jsi někdy byla vzhůru celou noc? Úplně celou ne a ani po tom netoužím. Spánek je pro mě důlěžitý.
24. Jaká je tvá barva očí? Mám modré oči po tátovi.
25. Vidíš rodzíl mezi CocaColou a Pepsi? Já Pepsi snad nikdy nepila a mám pocit že se u nás ani moc už neprodává. CocaCola je můj favorit a mám ji radši než Kofolu. Takže nemůžu posoudit rozdíly.

Tag - Jedno slovo

29. července 2015 v 23:57 | Marionete |  Moje zážitky

Rozhodla jsem se po dlouhé době zase udělat pár tagů, a možná dokonce i Anime tagů! Je třičtvrtě na dvanáct a já stále ještě nespím (pitomej úplněk!) a tak jsem si řekla že už s nějakým tagem začnu teď, ať mám za dnešek aspoň jeden článek. Přecejen ten nový design, který jsem pracně sama nastavovala za to stojí! ^^ Ps: Omlouvám se že v některých případech jsem použila 2 slova ale nemohla jsem jinak.

1. Tvoje vlasy? Ideální
2. Oblíbená věc? Origami
3. Sen z minulé noci? Kluci
4. Oblíbené pití? Bubbletea
5. Vysněné auto? Ferrari
6. Místnost, ve které se nacházíš? Dětský pokoj
7. Tvůj strach? Deprese
8. Co bys chtěla být za 10 let? Úspěšná
9. S kým jsi strávila včerejší večer? S Libuškou
10. Co nejsi? Hloupá
11. Poslední, co jsi dělala? Teri Blitzen
12. Co máš na sobě? Noční košili
13. Tvoje oblíbená knížka? Hunger Games
14. Poslední, co jsi jedla? Rajčata
15. Tvůj život? Neharmonický
16. Tvoje nálada? Nevnímavá
17. Tvé léto? Fádní
18. Kdy ses naposledy smála? Včera
19. Nejoblíbenější víkendová činnost? Lenošení
20. Tvůj počítač? Velký
21. Pivo? Fujky
22. Zima? Krásná
23. Dovolená? Řecko
24. V tvé posteli? Plyšák
25. Láska? Neaktuální

Bílé líčení s Pin-up linkami podle Marionete

28. července 2015 v 12:39 | Marionete |  Líčení