Srpen 2015

Good bye holidays! :-(

31. srpna 2015 v 14:42 | Marionete
Back to school 😭😭

Je mi to dost líto ale zároveň se těším do nové školy. Do školy, ve které budou konečně předměty, které mě budou bavit. Jsem ráda že jsem dokončila 9. třídu základky a mám to celé uzavřené. Nevím jestli mám tak pozitivní náladu poslední den prázdnin kvůli novému albu Miley nebo kvůli tomu, že se těším do nové školy. Doufám, že tam budu konečně šťastná. Že rozvinu svoji tvůrčí osobnost. Velice mě potěšilo, že tam nemáme téměř žádnou matiku, chemii nebo fyziku. To mě opravdu velice těší. Kdyby jste nevěděli kam jdu, tak jdu na Grafickou střední školu.

Prázdniny jsem si moc užila a utekli ani nevím jak. Jakoby to bylo včera, kdy začaly. Takhle to bude asi už vždycky. Je to celkem zvláštní, že zítra už nebudou a já budu muset zase zapadnout do toho normálního stereotypního života. Doufám že si najdu kamarády. Ikdyž už nějaké lidi ze školy znám. Ve zkratce jsem byla o prázdninách v Řecku, na Slovensku, na Moravě, v Praze a na chatě. Byly to takové nenáročné prázdniny ale pár pěkných momentů jsem během nich zažila. Jen škoda, že se neobjevil žádný kluk. Snad nějakého během školního roku potkám, protože už mi to začíná chybět.

Co říkám na novou hudbu Miley Cyrus? | 2015 VMA

31. srpna 2015 v 14:18 | Marionete

Upřímně, mám Miley moc ráda a cením si ji jako umělkyni. Miluju jak je uvolněná a dělá si co chce. Jak nosí co chce a kdy chce. Miluju její novou tvář. Včera jsem jen kvůli ní koukala na VMA 2015, protože je uváděla. Její outfity byly naprosoto úchvatné a miluju ten její nový příčesek! S dlouhými vlasy je ještě krásnější. VMA skvěle oduváděla a na konec i vystoupila s novou písní a oznámila, že vydala na internet zdarma nové album. Celé album jsem si už poslechla a měla jsem z něj husinu. Ta hudba je něco nadpozemského a uvolňujícího. Miley překročila hranici obyčejnosti popu. Ikdyž se pustila úplně do něčeho jiného, než jsme zvyklí, jistým způsobem se mi to líbí. Pokud si chcete poslechnout nové album, klikněte ZDE.


Jak získat followers na Tumblr?

31. srpna 2015 v 13:20 | Marionete |  Rady

Nedávno jsem se zase vrátila na svůj účet na Tumblr a začala se mu konečně trochu více věnovat. Mám na něm už přes 1000 obrázků a miluju jeho atmosféru. Je to úplně jiný svět, plný umělců, který propojuje spoustu lidí na planetě a jejich zájmy. Kdybych uměla dobře anglicky, možná bych tam začala i psát. V tomto článku vám chci ukázat web, který vám pomůže zcela nevinnou cestou získat followers vašeho Tumblru.

Jak být úspěšný na Instagramu?

31. srpna 2015 v 13:03 | Marionete |  Rady

Nedávno jsem začala používat nebo-li kombinovat dvě aplikace na Instagramu a jsem z nich opravdu nadšená. Nyní bych se s vámi podělila o pár základních rad, jak být úspěšní na Instagramu a jaké aplikace si stahovat, aby vám ulehčili práci. Instagram je podle mě skvělá věc a používám ho denně. Hrozně ráda totiž fotím. Pokud by jste mě chtěli sledovat, zde je můj Instagram.

Cyrus Skies #40

31. srpna 2015 v 12:27 | Marionete |  Galerie

Cara Delevigne | Beautiful model!

28. srpna 2015 v 22:23 | Marionete |  Inspirace
Caru vážně zbožňuju. Ty její xichty a její krásu. Není jako většina modelek a to mě na ní baví. Je to nádherná osoba a je škoda že už končí s modelingem. Doufám že se vydá aspoň na dráhu herečky. Což mi připomíná, že bych si měla konečně pustit Papírová města. Ikdyž o tom hodně lidí mluví jako o propadáku. No uvidím... Cara to zachrání aspoň svým obočím.

cara | via Tumblr

The Fault In Our Stars | My Blog Review

28. srpna 2015 v 22:11 | Marionete |  Recenze

Žánr: Romantický, Drama
Režie: Josh Boone
Předloha: John Green
Rok vydání: 2014
Mé hodnocení:

Popis: Hazel a Gus jsou dva výjimeční teenageři, které spojuje kousavý humor, pohrdání konvencemi a především láska, co s nimi cloumá. Jejich vztah je o to neobvyklejší, že se seznámili a zamilovali během setkávání na sezeních podpůrné skupiny pro boj s rakovinou. Hazel Grace Lancasterové (Shailene Woodley) je šestnáct let. Má ráda (a zároveň toleruje) své někdy až příliš starostlivé rodiče a právě se zakoukala do mladíka jménem Gus Waters (Ansel Elgort), který se na oplátku zamiloval do ní. Jak se sbližují, Hazel a Gus společně prožívají své obavy vyplývající z jejich zdravotních problémů a zároveň sdílí lásku ke knihám, včetně Hazelina oblíbeného románu Císařský neduh. Mnohokrát se marně snažila spojit s autorem knihy, samotářským Peterem Van Houtenem (Willem Dafoe). Když se Gusovi podaří Van Houtena zkontaktovat, spisovatel je oba nečekaně pozve do Amsterdamu. Gus je rozhodnutý vzít Hazel na cestu, aby našla odpovědi na všechny otázky, které kdy ke knize měla. Ale odpovědi, které hledá, nepřichází od Petera Van Houtena. Přichází z velkého dobrodružství, které Hazel zažije s někým, koho se nebojí milovat a kdo jim oběma dal něco, co Hazel nazývá "Malou věčností - nekonečnem mezi sečtenými dny."

Můj názor: Krásný film ale zároveň dost smutný. Není nic horšího než láska mladých lidí, která nedopadne dobře. Když obě posatvy ve filmu brečely, úplně jsem jim to věřila a cítila jsem upřímnou lítost. Když pominu příběh, film je to opravdu krásný a je nádherně natočený. Miluju Hazelinu upřímnost a to, že není dilina. Ikdyž je opravdu ve špatném zdravotním stavu, snaží se být silná po celý film. Je to krásný romantický film o silné pravé lásce. Není divu že je tak velkým hitem. Možná si jednou přečtu i předlohu.


Harry Styles | Cute and nice singer!

28. srpna 2015 v 21:57 | Marionete |  Inspirace
Harry je můj nejoblíbenější člen One Direction, ikdyž mám všechny kluky moc ráda. Jsem velký Larry Shipper a moc bych si přála aby s tím kluci jednou vyšli na povrch. Miluju Harryho kudrnaté vlasy a jeho úžasný úsměv. On je takový moje sluníčko. Miluju jeho vtípky a to, jak je srdečný :)

Untitled

Home Inspiration | Beauty and nice rooms!

28. srpna 2015 v 21:45 | Marionete |  Inspirace
Home😻

Já sama svůj pokoj ještě úplně hotový nemám a tak si na moji Room Tour asi chvíli počkáte ale přináším vám aspoň další inspirační článek. Jediné co můžu říct je, že naprosto miluju bílý nábitek a květiny! A určitě kdybych měla dům, tak bych měla bazén a balkón.

Můj Mechanický pomeranč #39

27. srpna 2015 v 21:22 | Marionete |  Galerie