Září 2015

BYE.

13. září 2015 v 19:04 | Marionete
Naprosto mě vytáčí, když někdo, koho znám osobně čte moje myšlenky a názory na mém blogu. Nevadí mi to u mých nejbližších ale u ostatních ano. Příjde mi, že to odkrývá veškerá má tajemství a pravdy. Proto jsem se rozhodla se přesunout na nový blog a přestože na něm budu muset začít úplně od začátku, budu si na něm užívat nové anonymity. Tenhle blog rušit nebudu ale pokusím se zamezit tomu, aby si ho někdo mohl číst zpětně. Cítím se teď vážně naštvaná a už se těším na nový blog. Na tomhle blogu mám 4 roky vzpomínek, ale co nadělám... život jde dál. Nikdy se na něj už asi nevrátím. Takže Bye, bitches.

Lidé se nemění, jen někdy zapomínají kdo opravdu jsou.

11. září 2015 v 19:12 | Marionete |  Mé názory

Cítíte se někdy prázdní a opuštění? Moment, kdy jste sami na opuštěném ostrově uprostřed tichého oceánu. A pomalu tleje vaše duše. To je přesně pocit, když vás někdo opustí. Neopustí vás ve skutečnosti, ale vy už nějak předem tušíte že bude konec a celé to nedopadne dobře. Je těžké se zamilovat do někoho jiného. Láska je tak svazující věc. Obere mě vždy o veškerou svobodu. Láska se stává mojí drogou a musím ji mít každý den. Ten člověk je něco jako moje naděje, když je škola na ho*no. Je to někdo, kdo je moje spása a myslím na něj, když se cítím méněcenná. Ten člověk mě teď ale doslova ničí. Probouzí moje nejtemější pocity a ty se dostávají na povrch z mého vnitřku. Dalo mi velkou práci je tam dolů ukrýt a zamknout někde na dně. Nesmím jim dovolit se vynořit. Dnes jsem ze smutku měla něco jako okno.

Absolutně si nepamatuji co jsem dnes říkala a to jak jsem jela domů si pamatuji jen matně. Dokonce jsem dnes usnula ve vaně s rozmazanou řasenkou od pláče. Pláč je teď můj velice blízký přítel. Někdy brečím jen proto, že chci. Jenomže dnes ten pláč šel z hloubi duše. Cítila jsem tu bolest u srdce a třásla se na zemi. Vnímala jsem jen ty mokré slzy. Moje tělo bylo v paralíze. Bylo mi jedno kde ležím a že nejsem ani zutá. Moje kočka okolo mě kroužila a nevěděla co se děje, chudinka. Někdy jsem až moc citlivý člověk. Některé věci, které pro vás neznamenají nic, pro mě znamenají mnoho nebo dokonce i konec.

Celý den vidím vše černé, ponuré a mrtvé. Obzvlášt teď v metru. Všichni odpoledne jedou po schodech jako na běžícím páse z práce. A já jen koukám na ten stereotyp. Nic na tom místě není pozitivní. Cítím se tak slabá uvnitř. Tak zranitelná. Vězním celou cestu domů své pocity uvnitř srdce. Ach... zase se mi chce brečet. On mi píše. Nechápe co se děje. Já to vlastně taky nevím. Do vany lezu pokaždé když se cítím zraněná. Chci se ukrýt do té horké vody před celým světem a jeho problémy. Jako miminko v maminčině briše. Chci ze sebe smít tu špínu, co se na mě nalepila. Dobré a špatné dny se střídají pravidelně za sebou. Nic pro mě není stálé nebo aspoň déle trvající. Každý rok si přeju aby to všechno skončilo. Dvě moje části spolu bojují. Ten boj mě nepředstavitelně bolí. Jedna to chce vše zahodit a druhá vidí pořád jen nějakou budoucnost. Světlou budoucnost a čas který mám. Interval, časomíru, která je ještě na začátku.

Všichni ti lidé mě tak děsí. Nejsem při nich nikdy ten opravdový člověk, který jsem. Mám před nimi spoustu tajemství a skrývám spoustu názorů. Dnes mě učitel chtěl naučit správně držet tužku. Musela jsem se v duchu smát. On že mě bude učit jak mám přenášet své pocity na papír? Je to čistě moje věc jak věci dělám. To mě vlastně dělá tím kdo jsem. Tak proč bych se měla přizpůsobovat tomu, co dělají ostatní a držet tu zas*anou tužku správně. Osekává mě tahle společnost jako dřevo. Do formy, kterou mám být. Dnes mi je prostě na ho*no. Zvládám jen ležet a koukat do té svítící obrazovky. Už mě zklamalo tolik lidí. Stále se to opakuje. Je mi z toho na nic. Vždy když mi někdo přirostě k srdci, tak mi kus toho srdce utrhne. Uteče s ním a už se nevrátí. Nic v tomhle světě není stálé. Ani láska a ani přátelství. Ale stejně někde uvnitř cítím, že je to mnou. Ale proč to cítím? Já jsem přece nic neudělala.

Autumn Make-up Tutorial / On YouTube

6. září 2015 v 19:58 | Marionete |  Líčení

Líbí se mi podzimní líčení, které se nesou v hnědých a teplých tónech. U tohoto tutoriálu se mi opravdu líbí linky, hnědé stíny a tmavě vinnová rtěnka. Určitě se v něm budu inspirovat. Jen si budu muset koupit stejný odstín rtěnky. Ještě ho totiž nemám a dost mě to mrzí. Jinak je škoda, že má autorka rudé oči, protože to trochu mění výsledný efekt.

Autumn Wishlist 2015

6. září 2015 v 19:52 | Marionete |  New In

Nejvtipnější na tom je, že to všechno si nemůžu dovolit :D

Sweater Weather TAG

6. září 2015 v 19:25 | Marionete
xo

1) Čaj, káva nebo horká čokoláda?
Horká čokoláda nebo kako jsou moje NEJ♥ Zrovna dnes jsem si při koukání maratonu Teri Blitzen upíjela horké kakao a užívala si toho, že v tom hrozném počasí nejsem venku ale doma.

2) Jaká je tvoje nejoblíbenější podzimní vzpomínka?
Asi když jsem jako malá chodila s rodiči do parku a brouzdala se šustivým listím a cítila tu jejich krásnou vůni. Táta mi shazoval ze stromu kaštany a já z nich pak doma dělala zvířátka.

3) Jaký trend v líčení preferuješ na podzim - tmavé rty a nebo výraznou linku?
Já rozhodně po celý rok preferuji výrazné linky. Tak nějak to ke mě už patří a je to můj poznávací znak.

4) Jaké je počasí tam, kde bydlíš?
Když jsem šla ven tak hrozně moc foukalo a bylo jen pár stupňů. Poprvé jsem vytáhla svetr a šálu po roce.

5) Nejvíc nošený svetr?
Asi bílý pletený svetr z H&Mka. Miluju ho a nikdy ho neopustím♥

6) Lak na nehty, který tenhle podzim miluješ?
Přemýšlím že si koupím nějakou nude barvu. Béžovou, hnědou nebo bílou. Zatím je ale mám černo-modré.

7) Skinny jeans a nebo legíny?
Poslední dobou spíš skinny jeans. Začíná mi připadat že legíny jsou dost vulgární. Možná je nenosím spíš kvůli tomu, že teď žádné nemám.

8) Kozačky nebo UGG?
Rozhodně kozačky. Na UGG všichni nadávají. Jsou to tak zvláštní boty..

9) Oblíbená podzimní TV show?
Na podzim ráda koukám romantické filmy :)

10) Jaká písnička tě zaručeně dostane do podzimní nálady?
Nejspíš World Behind My Wall od TH. Vím, že na podzim v roce 2012 jsem ji slyšela poprvé.

Saudkovy Mužle #41

5. září 2015 v 19:10 | Marionete |  Galerie