Listopad 2015

Jsem zpátky po měsíci!

30. listopadu 2015 v 22:07 | Victoria Cool |  Moje zážitky
Myslela jsem že se na tenhle blog už nikdy nevrátím ale dnes jsem si po měsíci uvědomila, že bez tohoto blogu nemůžu žít. Doslova s ním žiju už 5 let a není možné ho opustit. Je to něco jako mé dítě. Proto jsem zrušila svůj "nový" blog a rozhodla se vrátit sem. Obnovila jsem starý design a zase cítím celistvá. Můj život teď bude asi plný změn a důležitých rozhodnutí, a ráda se s vámi zde o ně podělím.
Během té chvíle, co jsem tu nebyla, jsem si založila YouTube kanál a byla jsem ma modelingovém castingu. Konkrétně dnes... neuspěla jsem ale pošouplo mě to k tomu se ozvat více agenturám a zkusit další štěstí. Jsem bojovník po své mamince a jen tak se svých snů nevzdávám. Od mala cítím, že mám velký potenciál něco na tomto světě dokázat a dostat se až na vrchol. Dokud to nesplním, nemůžu ze světa odejít. Táhne mě to k umění (design, animace, tatérství, reklama, modeling, zpěv, herectví). Všechny tyhle odvětví mě velice lákají a mám k nim od mala vztah. Teď jsem ale dospěla do bodu, když už nechci čekat až vyrostu ale chci se těmto snům přiblížit. Design, animaci a reklamu jsem už načala tím, že jsem nastoupila na střední grafickou školu. Modeling aktuálně začínám nakusovat a to tím, že rozesílám žádosti do agentur. Další v pořadí bude zpěv, který chci nakousnout tak, že se připojím k pěveckému sboru. Zbývá herectví a tatérství. Nedávno mě napadla myšlenka, být tatérem. Mám v plánu po střední škole si udělat kurz tetování. Myslím, že by mě to vážně bavilo a velká tetování se mi odjakživa líbila. Herectví zatím nechávám někde ve hvězdách, protože mám velice špatnou paměť a vím to o sobě. Časem na ní zkusím zapracovat. Ale vím, že se umím vcítit do postavy, to mi jde velice dobře.
Taky jsem začala chodit s tátou pravidelně do Národní galerie na jednotlivé expozice a moc si to užívám. Mám jako studentka vstup zdarma a tak tam mohu kdykoli. Také jsem se ve škole více sčuchla se spolužáky a jsem jedna z nejlepších studentek! Prostě něco šíleného. Na základní škole jsem byla spíš outsider a měla jsem špatné známky. Teď se to ale mění a doufám, že to tak zůstane. Oh, ještě nakonec chci říct, že mi tenhle blog vážně chyběl :')

Nejlepší filmy Johnnyho Deppa

30. listopadu 2015 v 21:24 | Marionete |  Recenze
Je to můj nejoblíbenější herec už od mého dětství. Už v 8 letech jsem ho naprosto milovala a trvá to do dnes. Líbí se mi jako muž i jako talentovaný herec. Má takové tajemné charizma a nedivím se, že na něj letí tolik žen. Ve svých 52 letech vypadá stále skvěle a těším se na jeho další pokračování Alenky v Říši Divů a na Pirátů z Karibiku! Nyní vám přináším seznam filmů, v kterých myslím že opravdu zazářil:


Piráti z Karibiku

Tak to je naprostá klasika od Disneyho, kterou snad ani nemusím představovat. U tohoto filmu jsem si Johnnyho opravdu zamilovala jako kapitána Sparrowa. Pamatuju si dobu, kdy z toho šílela celá škola.

Všechny éry Lady Gaga

30. listopadu 2015 v 21:23 | Marionete |  Zajímavosti
Lady Gaga vám asi ani nemusím představovat. Je to americká zpěvačka italského původu, která většinu své kariéry věnovala elektro popu. Nedávno ale načala i jazz ve spolupráci s Tonny Bennettem. Lady Gaga miluju a věnuji se jí už 4 roky, byla jsem i na jejím koncertě minulý rok a mám doma spoustu jejich kreseb a plakátů. Nyní vám přináším rozpis všech jejich ér.


THE FAME

Vydáno v roce: 2008
Žánr: Dance/ Elektro pop
Prodaných kopií: 15 000 000 +
Tour: The Fame Ball Tour

Hity: Just Dance, LoveGame, Paparazzi, Beautiful Dirty Rich, Poker Face

Lady Gaga o albu: "...Album je o tom, že každý se může cítit slavný. Pop kultura je umění. The Fame není o tom, kdo jsi, ale o tom jak všichni chtějí vědět kdo jsi! Toto album je skutečným milníkem v popové hudbě. Není to jen o jedné písni."