Červenec 2016

New In July 2016 ~ Diary of Marionete

25. července 2016 v 12:56 | Marionete |  New In
Omlouvám se, že jsem tu delší dobu nebyla, ale s blogem jsem málem musela kvůli nemoci skončit. Na blog mě přivedly nové fografie, které jsem chtěla někde publikovat. Fotila mě moje úžasná kamarádka K. Letošní červenec jsem byla týden v Praze, pak s tátou v přírodě a nakonec u babičky na Slovensku. Na Slovensku jsem si ulovila 4 pěkné kousky oblečení a pak dost kosmetiky. Sem vám přináším některé z nich.

Paletka od Maybelline mě mile překvapila svou pigmentací, hlavně zlaté barvy. Paletka je na mě ale dost tmavá a tak uvažuji, že si koupím nějaké barevnější mono stíny. Rozjasňovač od Dermacolu je můj první a musím říct, že mě také celkem potěšil ale trvá mi dost dlouho, než je vidět. Asi je to mou suchou pletí na lících. Další kousek, který jsem si nemohla nechat ujít je Color Tatoo. Po tomhle mono stínu jsem toužila už hrozně dlouho a moje očekávání se naplnili. Je to skvělý podklad pod stíny a je krásně třpitivý. Insta Glow Make-up mě asi jako jediný zklamal, protože nemá vůbec žádné krytí a není ani nějak zvlášť voňavý. Ten už si znova asi nekoupím. A nakonec tu zbyla červená tužka na rty, modré linky a korektor. Všechny mohu jedině doporučit a na léto jsou ideální!

Jinak nevím, jak to teď bude s blogem, protože se musím se celý měsíc učit na doplňovací testy do druháku. Moc se bojím, že to nezvládnu a propadnu. Ještě nikdy se mi to nestalo. Ale musím to zvládnout. Zvládnu to vždycky, jen mám vždy těžší cestu než ostatní.

Photos La Flora ~ 2016 July

25. července 2016 v 11:25 | Marionete |  Galerie