Moji oblíbení interpreti - Květen 2018

6. května 2018 v 11:59 | Marionete |  Recenze
Výsledek obrázku pro lorde

Lorde

Lorde je moje stálá oblíbenkyně ale připouštím, že během její přestávky, jsem si dala přestávku od její hudby i já. Jakmile ale přišla s novým albem Melodrama, zase mi přirostla k srdci. V tomto albu se Lorde transformovala do dospělejší ženy, která už využívá své ženské zbraně ale zároveň už má i nějaké ty zkušenosti se zlomeným srdcem. Byl pro mě trochu nezvyk, najednou Lorde vidět a slyšet jinak. Toto nové album má také více popový nádech, což pro mě není úplně dobrá zpráva, protože jsem měla ráda její odlišný syntetický zvuk ale co se dá dělat. K popularitě jí to určitě teď pomohlo. Píseň Perfect Places a Homemade Dynamite jsou pro mě teď droga.


Výsledek obrázku pro lil peep

Lil Peep

Já vím, je to teď všude. Lil Peep zemřel a celý svět ho najednou řeší. Po smrti získává další fanoušky a mezi nimi jsem se úplnou náhodou vyskytla i já. Tenhle kluk mě prostě něčím fascinuje. Nemám ve zvyku poslouchat takovéhle typy ale on si mě něčím získal. Asi je to jeho smutkem. Začala jsem sjíždět jeho hudbu, když jsem dostala nedávno kopačky. Moje srdce krvácelo a jeho smutné rapové balady ho aspoň na chvíli objaly a řekly, že to se stává a bude to dobrý. A že v tom smutku je vlastně krása. Určitě bych Lil Peepa tak nepodceňovala a dala mu šanci!


Související obrázek

Marilyn Manson

Tenhle pán je prostě klasika. Sjíždím ho už asi tak 5 let ale furt mě nepřestal bavit. Marilyn je prostě král temnoty. Jeho zvuk a rockový hlas mě vždy odnese do jiné reality. Také se mi zalíbila hodně jeho nové hudba, ve které se i v hudebních klipech objevil Johnny Depp. Líbí se mi Marilyn teď jako starší páprda, snad i víc než ten mladý. Jak kdyby to byl zase trochu jiný člověk.


Výsledek obrázku pro yzomandias a niktendo

Yzomandias a Niktendo

Odsuzujte je jak chcete ale mě přirostli k srdci. Dobře, uznávám že někomu nesedí český rap a nebo drsňácké songy o trávě a hoes ale já si myslím, že je třeba se chytit na jejich vibe, aby jste vše pochopili. Tihle kluci mají hudební sluch a rap jim jde přirozeně sám. Stačí se podívat na záznam z rádia Wave, kde měli kluci čest vystoupit a hned pochopíte, že jim to prostě spolu jde. Jsou nerozlučná dvojka a mě se jejich poslední práce líbí. Začala jsem je poslouchat někdy minulý rok, když vyšel klip k Ups. Od té doby je žeru a je mi jedno, že je spousta lidí odsuzuje. Jejich škoda.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.