Inspirace

Christmas Wishlist

30. listopadu 2018 v 20:47 | Marionete


Letos asi nebudu tak náročná jako jiné Vánoce ale na co si hodně myslím je korejská kosmetika a zásoba oblečení. To jsou moje hlavní goals. Taky bych se nebránila nové sadě štětců a novému batohu na učebnice. Zrcadlovku jsem tam dala jen tak z provokace, protože po ní toužím už asi 100 let. Miluju focení a miluju být focena ale na vlastní foťák si asi ještě chvíli počkám. A co vy? Jaké máte přání k Vánocům?

Korean Style Inspiration

30. listopadu 2018 v 20:46 | Marionete

Korejský styl oblíkání a jejich make-up mi je velkou inspirací. Ke Korei jsem si našla vztah přes jejich drama seriály, skupinu BTS a jejich skvělou kosmetiku. Začala jsem na youtube sledovat i korejské beauty gurus a překvapilo mě, že se tam líčí nejen holky ale i kluci. A není nutné aby jste byl homosexuál. Bere se to jako normální věc a mě to přijde i docela fér. Vždycky jsem litovala že holky u nás mají možnost měnit svůj vzhled a kluci nemají šanci si skrášlit pleť, aniž by je někdo odsoudil. Korejský styl líčení je velice jemný a roztomilý. Zakládají si na pěkné bezchybné pleti a červených rtech a tvářích. Oční stíny až tak neřeší, jak například evropané nebo američané. Co se týče oblečení, šíleně moc se mi líbí jejich sukně a ovesized mikiny a kalhoty. Působí to vše roztomilým a čistým dojmem. Jednou bych se do severní korei chtěla moc podívat.

Christmas Inspiration

30. listopadu 2018 v 18:27 | Marionete

Už se nám blíží Vánoce a já se hodně těším. Už mám vymyšlené i co si budu přát a co budu dávat. Půlku dárků už jsem nakoupila. Také si užívám už vánoční atmosféru v obchodních domech a ráda vysedávám v kavárnách s teplým kakaem nebo cappucinem. Letos budu slavit poprvé Vánoce s každým rodičem zvlášť, tak jsem docela zvědavá jaké to bude. Vánoce mě vždy bavily ze všech svátků nejvíce. Ráda bych si také v prosinci šla zabruslit nebo vyjet někam do zasněžené přírody. Je hezké, že se takový svátek udržel i v zemích, kde už dávno nevládne Křesťanství.

A jak to máte vy? Jaký máte vztah k Vánocům?

VELIKONOČNÍ DEKORACE - INSPIRACE 2017

11. dubna 2017 v 13:17 | Marionete
Výsledek obrázku pro easter inspiration

Velikonoce Jsou nyní nejvýznamnějším křesťanským svátkem, oslavou zmrtvýchvstání Ježíše Krista. K tomu podle křesťanské víry došlo třetího dne po jeho ukřižování. Kristovo ukřižování se událo kolem roku 30 či 33 v blízkosti významného židovského svátku pesach, který je památkou vysvobození Izraelitů Mojžíšem z egyptského otroctví. Tak jako Letnice jsou tedy původně svátkem židovským a do roku 325 se slavily ve stejný den jako svátek židovský. U Slovanů a Germánů splynuly lidové oslavy Velikonoc s pohanskými slavnostmi jara, které oslavovaly procitnutí přírody ze zimního spánku. Díky tomu do lidových oslav Velikonoc přešly v germánském a slovanském prostoru mnohé původem pohanské zvyky.

MÉ OBLÍBENÉ BLOGERKY 2017

5. dubna 2017 v 18:14 | Marionete
Výsledek obrázku pro dewii

Dewii (dewi.cz)

Tuhle velice milou slečnu znám z internetu (z tatérských a alternative okruhů) už nějaký ten pátek. Poznala jsem ji přes sociální sítě skvělého tatéra Tomáše Randla, od kterého si jednoho dne snad něco nechám vytetovat. Dewii je blogerka, nyní už i youtuberka, fitness trenérka a hlavně veganská kuchařka. Dokonce i vydala svou knihu o vaření a pravidelně píše svůj blog a cestuje. Poslední dobou mě hodně baví sledovat její YouTube kanál a i jako holka se skvělým vkusem mě inspiruje svým vzhledem, který je vždy krásný. Doporučuji se na ní podívat jako první! Baví mě nejvíce její pozitivní přístup.

SPRING PHOTOGRAPHY 2017

31. března 2017 v 21:37 | Marionete
Výsledek obrázku pro spring tumblr

DITA VON TEESE

28. března 2017 v 16:23 | Marionete
Výsledek obrázku pro dita von teese

Dita Von Teese (narozená jako Heather Renée Sweet) je americká burleskní tanečnice, modelka, kostýmní návrhářka a herečka. Pomohla znovu zpopularizovat burleskní vystoupení a byla vdaná za Marilyna Mansona. Jako dospívající ji její matka vzala na nákup její první podprsenky, který byla vyrobena z obyčejné bílé bavlny a dala jí plastové vejce, které obsahovalo dvojici punčoch tělové barvy. Von Teese říká, že byla znepokojena, když doufala že dostane nádherné krajkové šaty a punčochy toho typu, které zahlédla v otcových magazínech Playboy. Toto posílilo její vášeň pro spodní prádlo. V patnácti letech pracovala v obchodě se spodním prádlem jako prodavačka a kromě toho si tam věci i kupovala. Od té doby velmi ráda nosí propracované spodní prádlo jako korzety. Na univerziě studovala historické odívání a chtěla se stát filmovou stylistkou. Je vystudovanou kostýmní návrhářkou a často si sama projektuje a navrhuje své focení.

Marilyn Manson byl jejím dlouholetým fanouškem a členem na její internetové stránce. Poprvé se setkali, když ji požádal, aby tančila v jeho videoklipu, a ačkoliv to nemohla udělat kvůli pracovnímu vytížení, zůstali oba v kontaktu. Na Mansonovy 32. narozeniny v roce 2001 přišla s lahví absintu a stali se párem. Manson ji dne 22. března 2004 požádal o ruku a dal jí zásnubní prsten ze třicátých let se sedmi-kárátovým diamantem. Dne 28. listopadu 2005 byli oddáni na
soukromém necírkevním obřadu doma.

Výsledek obrázku pro dita von teese

Výsledek obrázku pro dita von teese

Výsledek obrázku pro dita von teese

HEALTHY FOOD INSPIRATION

25. února 2017 v 20:59 | Marionete
Moderní doba na nás klade vysoké nároky. Každý chce vypadat co nejlépe, přitom zvládat rodinu, práci a vyrovnat se s mnoha stresujícími situacemi. Pokud si chceme udržet štíhlou postavu, pevné zdraví a cítit se dobře, bez úpravy jídelníčku to nepůjde. Základem je výběr potravin, které nejsou plné tuků, cukrů a éček.

Související obrázek

Výsledek obrázku pro healthy food

Související obrázek

Výsledek obrázku pro healthy food blog

Související obrázek

Výsledek obrázku pro healthy food blog

VEGETARIAN FOOD INSPIRATION

16. února 2017 v 18:41 | Marionete
Výsledek obrázku pro vegetarian food

Vegetariánství je takový způsob stravování, kdy je z jídelníčku vyloučeno maso; může zahrnovat i vyloučení vedlejších produktů z porážky živočichů. K vegetariánství se lidé hlásí z různých důvodů. Někteří nejedí maso z etických důvodů, z úcty ke zvířatům, která vnímají bolest a stres. Tyto etické pohnutky jsou kodifikovány v rámci různých náboženských vyznání spolu s právy zvířat. Další motivace pro vegetariánství souvisí se zdravím a s politickými, ekologickými, kulturními, estetickými, ekonomickými nebo osobními preferencemi. Já sama sice vegetariánkou nejsem ale v této kuchyni se celkem dost často inspiruji. Nyní pro vás mám pár inspiračních fotografií.

Výsledek obrázku pro vegetarian food

Výsledek obrázku pro vegetarian food

Výsledek obrázku pro vegetarian food

Výsledek obrázku pro vegetarian food

Výsledek obrázku pro vegetarian food

Home design - Inspiration 2017

2. února 2017 v 20:10 | Marionete
room
 
 

Reklama