Moje zážitky

Šťastný Nový Rok 2017!

31. prosince 2016 v 13:46 | Marionete
Výsledek obrázku pro new year 2017 tumblr

Včera večer jsem nemohla usnout a tak jsem si zreakpitulovala celý svůj rok 2016. Byl to hodně náročný rok ale zapomněla jsem vnímat i to pozitivní. Dostala jsem se do 2. ročníku, chodila jsem s jedním klukem nejdéle ze všech, taky jsem si před prázdninami poležela v nemocnici, málem jsem propadla v 1. ročníku, vyměnila jsem kamarády, začala jsem cvičit jógu a založila jsem si kapelu. Podle čínského horoskopu to byl rok Opice, která nikomu nevěnovala klid. Pro mě to byl určitě jeden z psychicky nejtěžších roků a doufám, že rok 2017 bude pro mě příjemnější. Chci se věnovat józe, kapele, škole a kamarádům. Chci být více silná a pozitivní. A rozhodla jsem se, že si začnu ve špatných chvílích psát deník. Vám chci také popřát to nejlepší do nového roku a aby jste byli silnější a poučili se ze svých chyb tak, jako já!


Zamiloval se do mě autista

14. února 2016 v 20:21 | Marionete
american horror story, ahs, and evan peters image

Asi před rokem jsem začala chodit na kroužek keramiky. Našla jsem si tam kluka a postupně jsem si ho strašně moc zamilovala. Všichni o našem vztahu věděli a moc nám to přáli. Jen učiteli se to moc nezdálo, ale to nám nějak bylo jedno. Přišla jsem si jako nejšťastnější člověk na světě. Nic mi nechybělo a přišlo mi, že konečně jsem vyrovnaná. Svět mi přišel opravdu najednou nadějný a krásný. Měla jsem pocit, že jsem s ním opravdu v bezpečí. Na kroužek keramiky s námi ale chodil i jeden autista. Bylo to o něm známé. A jelikož jsem na kroužku byla nová, tak jsem na něj neměla žádný špatný názor a snažila jsem se ho tolerovat. První den za mnou ale přišla jedna dívčina a pověděla mi, že ten autista už jednu holku dohnal skoro k sebevraždě a že ji psychicky vydíral. On nás u toho načapal. Ihned se naštval a řekl, že to není pravda a že mi to pověděla úplně z jiného úhlu pohledu. Řekla jsem si, že to nechám být a že si z každého vezmu něco a nebudu ho odsuzovat. Třeba je opravdu jen nemocný ale je hodný. To jsem se ale spletla.

Asi o 2 týdny později jsem byla s tím svým miláčkem ruku v ruce a pořád jsme spolu všude chodili. Autista začal ale vyvádět. Nejdříve začal poznámkami typu: nechte se Adame a Evo. Pak přitvrzoval a říkal mi lásko, zlatíčko a puso. Během toho, když jsem seděla se svým klukem u stolu a vyráběli jsme z hlíny, tak si sedl přímo za nás (asi 20 cm od mé hlavy) a poslouchal a koukal se na nás, o čem si povídáme. Říkal, že si příjde jak v kině a úchylně se usmíval. Šel z něho strach. Navíc ten jeho prasečí xicht a ty jeho tlusté dioptrické brýle dělaly svoje. Nakonec do došlo tak daleko, že začal tvrdit, že doopravdy miluju jen jeho a že ho jen provokuju s jiným a že je můj pokusný králík. Chodil za mnou neustále po místnosti a usmíval se jak magor. Můj názor na něj se ihned změnil. Z toho všeho, jsem dostala histerický záchvat a rozbrečela jsem se. Nejhorší bylo, že učitel s tím nic dělat nechtěl a přišlo mi to děsně nespravedlivé. Dozvěděla jsem se, že ani nechodí do školy a že byl v Bohnicích ale prej ho tam už nedají, protože to prý není třeba. No, neřekla bych. Nejívc mě na tom štval ten fakt, že se po svobodě jen tak prochází tak nebezpečný člověk a ubližuje holkám... a nikdo s tím nic neudělá.

Nejvíce děsivé na tom bylo, že byl nepředvídatelný. Bála jsem se kam až by to zašlo. Nakonec jsem kroužek opustila a s mojí láskou jsem zůstala. Zastal se mě a za to jsem mu vděčná. I ostaní v kroužku toho autistu do dnes nemusí a dokonce jsem se sešla i s tou holčinou, která byla obětí přede mnou a slušně jsme si pokecaly. Byl to tedy rozhodně šílený zážitek. A příště dám radši na rady ostatních hned od začátku.

Moje poprvé TAG!

31. ledna 2016 v 21:08 | Marionete
quote, flowers, and life image

1) Stále se bavíš se svou první láskou?
Těžko říct, co se dá považovat za mou první lásku. Většinou to bylo spíš pobláznění a ne láska. Ale pokud tak mám brát svého prvního kluka, tak s tím se nebavím od našeho rozchodu. Rozešli jsme se ve zlém.


2) Jaký byl tvůj první alkoholický drink?
Bohužel to byla vodka a pěkně jsem se zřídila. Děsně moc jsem se opila a spala jsem celou noc u záchodu.


3) Jaká byla tvá první práce?
Zatím jsem žádnou neměla ale tyhle letní prázdniny si hodlám nějakou najít.


4) Jaké bylo tvé první auto?
Také žádné ještě nemám a dělání řidičáku se upřímně celkem bojím. Ale radši mám motorky.


5) Kdo ti dnes jako první napsal zprávu?
Martin, kamarád z facebooku. S kterým si píšeme každý den a je ze Slovenska.


6) Kdo byl dnes tou první osobou, na kterou jsi myslela?
To opravdu nevím. Ale nejspíš jsem myslela na Bohyni Slunce, když mi ráno svítilo do pokoje.


7) Kdo byl tvým prvním učitelem?
Řekla bych že moji rodiče. A pořád ještě jsou. Ale ve škole to byla skvělá paní učitelka Krátká. Která byla přísná ale spravedlivá.


8) Kam si poprvé letěla letadlem?
Do Španělska a vím že mi byl děsně nepříjemný ten tlak v uších, když letadlo stoupalo.


9) Kdo byl tvou první kamarádkou? Stále se spolu bavíte?
Moje první kamarádka byla Týnka ve školce ale hodně mě naštvala a už ani nevím jaké má přijímení. Takže ne, nebavíme.


10) U koho jsi poprvé přespala?
U kamarádky Adély. Bylo to fajn a byla tam děsná sranda ale už ji nemám ráda.


11) Kdo byl dnes tím prvním člověkem, se kterým jsi mluvila?
Moje máma :--)


12) Na čí svatbě jsi byla poprvé?
Nikdy jsem na žádné nebyla a ani nechci.


13) První zlomená kost?
Nikdy jsem si ji nezlomila.


14) První piercing?
Naušnice ve 3 letech. Ale mám v plánu nějaký piercing v oblasti obličeje nebo uší.


15) První země v zahraničí, kterou jsi navštívila?
Slovensko. Bydlí tam moje babička a jezdím tam každý rok.


16) První film, který jsi viděla a pamatuješ si ho?
Tak jako malá jsem koukala na Princeznu ze mlejna, Pána prstenů a na pohádky od Disneyho každý den.


17) Kdy si byla poprvé po škole?
Nikdy v životě jsem po škole nebyla.


18) Kdo byl tvým prvním spolubydlícím?
Nikdy jsem spolubydlícího neměla ale s kamarádkou si děláme srandu, že spolu budeme jednou bydlet.

Jsem zpátky po měsíci!

30. listopadu 2015 v 22:07 | Victoria Cool
Myslela jsem že se na tenhle blog už nikdy nevrátím ale dnes jsem si po měsíci uvědomila, že bez tohoto blogu nemůžu žít. Doslova s ním žiju už 5 let a není možné ho opustit. Je to něco jako mé dítě. Proto jsem zrušila svůj "nový" blog a rozhodla se vrátit sem. Obnovila jsem starý design a zase cítím celistvá. Můj život teď bude asi plný změn a důležitých rozhodnutí, a ráda se s vámi zde o ně podělím.
Během té chvíle, co jsem tu nebyla, jsem si založila YouTube kanál a byla jsem ma modelingovém castingu. Konkrétně dnes... neuspěla jsem ale pošouplo mě to k tomu se ozvat více agenturám a zkusit další štěstí. Jsem bojovník po své mamince a jen tak se svých snů nevzdávám. Od mala cítím, že mám velký potenciál něco na tomto světě dokázat a dostat se až na vrchol. Dokud to nesplním, nemůžu ze světa odejít. Táhne mě to k umění (design, animace, tatérství, reklama, modeling, zpěv, herectví). Všechny tyhle odvětví mě velice lákají a mám k nim od mala vztah. Teď jsem ale dospěla do bodu, když už nechci čekat až vyrostu ale chci se těmto snům přiblížit. Design, animaci a reklamu jsem už načala tím, že jsem nastoupila na střední grafickou školu. Modeling aktuálně začínám nakusovat a to tím, že rozesílám žádosti do agentur. Další v pořadí bude zpěv, který chci nakousnout tak, že se připojím k pěveckému sboru. Zbývá herectví a tatérství. Nedávno mě napadla myšlenka, být tatérem. Mám v plánu po střední škole si udělat kurz tetování. Myslím, že by mě to vážně bavilo a velká tetování se mi odjakživa líbila. Herectví zatím nechávám někde ve hvězdách, protože mám velice špatnou paměť a vím to o sobě. Časem na ní zkusím zapracovat. Ale vím, že se umím vcítit do postavy, to mi jde velice dobře.
Taky jsem začala chodit s tátou pravidelně do Národní galerie na jednotlivé expozice a moc si to užívám. Mám jako studentka vstup zdarma a tak tam mohu kdykoli. Také jsem se ve škole více sčuchla se spolužáky a jsem jedna z nejlepších studentek! Prostě něco šíleného. Na základní škole jsem byla spíš outsider a měla jsem špatné známky. Teď se to ale mění a doufám, že to tak zůstane. Oh, ještě nakonec chci říct, že mi tenhle blog vážně chyběl :')

Tag - 25 náhodných otázek

30. července 2015 v 0:33 | Marionete

Pokračuji dalším tagem ^^ Já to čekala, že nevydržím jen u jednoho. Jsem prostě pracovitý človíček. A vím že tyhle články nejsou moc originální ale je to jeden z trendů, který mě vyjímečně baví.

1. Máš nějaké domácí mazlíčky? Měla jsem rybičky, křečka, andulku a teď mám kočku už 3 roky. Jmenuje se Cherry a je to naprostý zlatíčko, ikdyž někdy umí dost zlobit.
2. Řekni 3 věci, které jsou fyzicky blízko tebe. Mobilní telefon, polštář a sklenice s vodou.
3. Jaké je teď počasí? Je tma, neprší ale řekla bych že je chladno a svítí úplně jasně měsíc v úplňku.
4. Umíš řídit? Jestli ano, nabourala jsi někdy? Neumím ale už se blížím věku, kdy se to budu učit a sakra moc se toho bojím. Řízení mi příjde hrozně složité a určitě v autoškole nabourám všechno co bude v mé blízkosti. Ale nedávno jsem byla v autě, když nabouralo do jiného. Babička seděla za volantem a asi jí z toho tepla přeplo a vjela 3x do protisměru, pak vjela do příkopu a nakonec vrazila do jiného auta, když způsobila dopravní zácpu. Byla jsem vyděšená k smrti a babča si nic nepamatovala. Člověk si i tak nějak uvědomí jak byl blízko smrti a jak jsou všední problémy banální.
5. V kolik hodin jsi dnes vstávala? Asi v 9 hodin, protože měl přijít táta ve 12 a já chtěla být vzhůru dřív než příjde.
6. Kdy jsi se naposledy sprchovala? Dnes jsem se sprchovala a myla jsem si vlasy. Asi hodinu jsem na sebe lila horkou vodu.
7. Co byl poslední film, který jsi viděla? Harry Potter a Relikvie smrti
8. Co říká tvoje poslední zpráva? Je od mojí mámy a píše mi ať se teple obleču, až půjdu ven :D
9. Co je tvůj vyzváněcí tón? Momentálně asi nějaký automatický od Samsungu, protože se mi mobil nedávno nějak restartoval a odinstalovalo se mi moje vyzvánění. A jsem líná to přenastavit.
10. Byla jsi někdy v zahraničí? Každoročně jezdím na Slovensko a jinak jezdím s mamčou už od 5 na dovolenou a byla jsem ve Španělsku, 2x v Řecku, v Turecku a se školou 2x v Německu.
11. Máš ráda sushi? Řeknu to tak, že ano. Strašně se mi líbí jeho příprava ale strašně moc záleží kdo ho připravuje. Navíc když si dám víc jak 3 kusy, tak už mi je z těch řas blbě.
12. Kde nakupuješ potraviny? Většinou je nakupuje spíš mamka a já ji někdy jdu pomoct ale většinou v Albertovi.
13. Už sis někdy vzala prášky na spaní? Nevzala ale párkrát jsem o tom vážně uvažovala. Ale neudělala jsem to, protože si myslím že jsou asi dost škodlivé pro organismus.
14. Kolik máš sourozenců? Mám 2 nevlastní sestry. Jedna žije několik let v Itálii a druhá je zpěvačka. Obě jsou o dost starší. Ale jsem vychovávaná jako jedináček a je vídám tak jednou za rok.
15. Máš stolní počítač nebo notebook? Notebook, pro mě je to mnohem pohodlnější a vhodnější.
16. Jak stará budeš o tvých dalších narozeninách? Bude mi 16 let. Páni, to teda utíká!
17. Nosíš kontaktní čočky nebo brýle? Ani jedno a doufám že ani nebudu muset. Zatím vidím skvěle. Ale někdy bych chtěla zkusit barevná čočky, jaké třeba nosí cosplayeři.
18. Barvíš si vlasy? Použila jsem jednou Hennu ale chemické barvy ještě nikdy. Určitě mě to láká a chtěla bych zkusit různé neobvyklé barvy ale má to hodně rizik a ničí to šíleně vlasy. Takže zatím to neplánuji.
19. Řekni něco, co plánuješ dnes udělat. Jelikož je 0:28, tak až dopíšu tenhle tag, tak půjdu asi spát a nemůžu si pustit píšničky, protože mi nefungují sluchátka ._.
20. Kdy jsi naposledy brečela? Určitě to nebude ani den. Já brečím pořád. Je to přirozený a mě se vždycky hrozně uleví a nejsem smutná. Tak nějak se mi vyčistí hlava a začnu ten problém řešit.
21. Tvoje oblíbená pizza? Miluju když je na pizze mozzarela a kečup *-*
22. Co máš radši - hamburgery nebo cheesburgery? Nevidím v tom moc velký rozdíl. Mě chutnají oba a nejlepší jsou ty z farmářských trhů, které se vám pomalu ani nevejdou do pusy ale jsou hrozně dobrý!
23. Už jsi někdy byla vzhůru celou noc? Úplně celou ne a ani po tom netoužím. Spánek je pro mě důlěžitý.
24. Jaká je tvá barva očí? Mám modré oči po tátovi.
25. Vidíš rodzíl mezi CocaColou a Pepsi? Já Pepsi snad nikdy nepila a mám pocit že se u nás ani moc už neprodává. CocaCola je můj favorit a mám ji radši než Kofolu. Takže nemůžu posoudit rozdíly.

Tag - Jedno slovo

29. července 2015 v 23:57 | Marionete

Rozhodla jsem se po dlouhé době zase udělat pár tagů, a možná dokonce i Anime tagů! Je třičtvrtě na dvanáct a já stále ještě nespím (pitomej úplněk!) a tak jsem si řekla že už s nějakým tagem začnu teď, ať mám za dnešek aspoň jeden článek. Přecejen ten nový design, který jsem pracně sama nastavovala za to stojí! ^^ Ps: Omlouvám se že v některých případech jsem použila 2 slova ale nemohla jsem jinak.

1. Tvoje vlasy? Ideální
2. Oblíbená věc? Origami
3. Sen z minulé noci? Kluci
4. Oblíbené pití? Bubbletea
5. Vysněné auto? Ferrari
6. Místnost, ve které se nacházíš? Dětský pokoj
7. Tvůj strach? Deprese
8. Co bys chtěla být za 10 let? Úspěšná
9. S kým jsi strávila včerejší večer? S Libuškou
10. Co nejsi? Hloupá
11. Poslední, co jsi dělala? Teri Blitzen
12. Co máš na sobě? Noční košili
13. Tvoje oblíbená knížka? Hunger Games
14. Poslední, co jsi jedla? Rajčata
15. Tvůj život? Neharmonický
16. Tvoje nálada? Nevnímavá
17. Tvé léto? Fádní
18. Kdy ses naposledy smála? Včera
19. Nejoblíbenější víkendová činnost? Lenošení
20. Tvůj počítač? Velký
21. Pivo? Fujky
22. Zima? Krásná
23. Dovolená? Řecko
24. V tvé posteli? Plyšák
25. Láska? Neaktuální

Setkání s Teri Blitzen! - Soutěž Elite Model Look 2015

16. dubna 2015 v 13:17 | Victoria Cool

Včera jsem šla na jednu akci pořádanou na Chodově. Byla to celosvětová soutěž Elite Model Look a já se tam šla hlásit jako modelka. Bylo nás tam šíleně moc, takže jsem musela čekat ve frontě 3 hodiny. Naštěstí rozdávali občerstvení a dostala jsem dvě Bubbleology zdarma!

Na akci jako doprovod se mnou šel můj Tomík a ikdyž tam bylo velké horko a spousta lidí, díky němu z toho byl krásný zážitek. Dělali jsme tam blbosti a čekali až na mě příjde řada. Mezitím tam hrál jeden zpěvák a přišla tam i Teri Blitzen natáčet vlog! Měli jsme velké štěstí a dostali jsme se asi 2x do záběru. Pak jsem za ní šla pro společnou selfie.


Trochu mě překvapilo, jak byla skromná a tichá. Ve videích působí mnohem víc uvolněně. Ale byla milá a na fotce se krásně usmívá. Je to můj vzor a bylo mi potěšením ji potkat. Po dlouhé době jsem se dostala na řadu. Šla jsem k porotkyni, která mě osolovila zdrobnělinou a zeptala se na pár věcí o mě. Pak mě změřil jeden model/porotce a šla jsem se vyfotit před bílé plátno. Po měsíci se ozvou na email, těm které vybrali.


Nakonec jsem ještě dostala magazín ELLE, diář a přípravek na vlasy, který jsem si mohla sama vybrat zdarma. Tomík taky jeden dostal, ikdyž se castingu neúčastnil. Byl to vážně úžasný den a nikdy na něj nezapomenu. Doufám, že budu mít štěstí a vezmou mě aspoň do dalšího kola :)

Jinak co se týče ostatních soutěžících, přišlo mi že tam byla většina takový průměr ale našlo se pár hezkých kluků a vysokých holek, které mají podle mě velkou šanci. Ale jak říkám, nebylo jich moc. A měla jsem od Toma zakázaný se na ně dívat :D

TAG: TOP 5 - Moji milovaní favoriti nejen v líčení

9. dubna 2015 v 14:22 | Victoria Cool

Mám pro vás dobrou zprávu. Asi jsem vymyslela nový TAG! Dnes jsem tak přemýšlela o čem bych napsala článek a napadlo mě vám odfotit většinu mých favoritů v líčení, v čajích a tak :) Snad se vám TAG bude líbit a vůbec mi nebude vadit, když ho uděláte taky na svém blogu! Tento TAG je v podstatě o tom, vyfotit a okomentovat 5 svých favoritů/produktů které máte doma. Přeji příjemné čtení :)

Každý rok něco jiného! - Jak šel čas s mým blogem

29. března 2015 v 10:56 | Victoria Cool

Omlouvám se, ale už nemůžu vydávat články každý den, protože ne vždy se to dá splnit. Jsem spíš líná, než zaneprázdněná. A to je snad ještě horší :D Ale dnes jsem si pro vás připravila, jeden docela podle mě zajímavý článek.

Jak už některé víte, z předchozích článků - blog mám přibližně 5 let. Od té doby se na něm událo spousta zajímavých věcí a prostřídala jsem hromadu témat. Nebudu lhát, vlastně jsem měla i jiné blogy ale to už předbíhám. V tomto článku rozeberu rok po roku existenci mého blogu :)

Nejlepší oslava 15. narozenin - Vysoká návštěvnost, květiny a ZOO!

25. března 2015 v 20:37 | Victoria Cool

Nejdříve chci všem návštěvníkům poděkovat za opravdu skvělou návštěvnost. Včera můj blog navštívilo 400 lidí a k jednomu staršímu článku mám skoro 80 komentářů! Je to neuvěřitelné, taková čísla jsem ještě nezažila za svých 5 blogovacích let. Jsem za to moc vděčná a vlastně to byl i jeden z dárků k mým 15. narozeninám!

Jelikož jsem nepořádala žádnou párty pro kamarády, po ránu jsem si připadala trochu "forever alone". Vlezla jsem si do vany a pustila si album Katy Perry. I sama se umím zabavit. Rodiče nebyli doma a já měla dnes volno. Naštěstí mě zachránil táta, když mi zavolal, že jede domů za mnou a že mě vezme do Pražské ZOO. Udělalo mi to úsměv na tváři. Protože jsem tam dlouho nebyla a zvířata miluji.


Krom ZOO a vašich návštěv jsem ještě dostala nové boty, zlatý řetízek a fialovou orchidej. Jsem ze všech dárků moc nadšená! Pár kamarádů mi popřálo aspoň přes Facebook a moc si toho vážím.

A co vy? Jaké byly vaše poslední narozeniny?
 
 

Reklama