Může se hodit

Follow me on Social Media! / 2016

31. ledna 2016 v 19:29 | Marionete
Přidávám sem odkazy na svoje účty na sociálních sítítch a budu moc ráda, když mi dáte follow nebo něco jiného. Jsem na nich aktivní a nejaktivnější jsem asi na Instagramu.


Známé česko-slovenské blogerky, které mě zaujaly

19. května 2015 v 19:25 | Victoria Cool

Cheryl DeLarge - Objevila jsem ji před rokem na asku. Zbožňuji její tetování po celém těle, její barvu vlasů, její humor a hlavně především její inteligenci a nadhled. Má úžasný módní vkus a poslední dobou v ní beru dost inspirace. Tedy co se týče barev, ty se na mě úplně přenesly. Cheryl je podle mě silná osobnost a její články mají vždy smysl. Taky zbožňuji její photoshooty. Její blog stále existuje ale bohužel nedávno přestal fungovat a Cheryl nyní natáčí vlogy a beauty videa na YouTube.

Internetové obchody s módou

6. května 2015 v 20:58 | Marionete

Žádný článek o módě tu už dlouho nebyl. Jinak se omlouvám, že teď nevydávám tak často ale nemám chuť ani inspiraci. Ale teď k článku. Jelikož jsem vydala už jeden článek s weby pro Otaku, rozhodla jsem se s vámi podělit i o nasbírané odkazy ohledně módy. Jsem shopúchyl a kdo ví co ještě, takže se v těchto věcech dost vyžívám. Zkuste si představit jak jsem na dně, když utratím kapesné hned na začátku měsíce :D

Lookbook.nu - Můj nejoblíbenější a milovaný web s outfity různých blogerů
Rosewholesale.com - Oblečení a plavky
Ringsandtings.com - Krásné šperky
Tokyofashion.com - Móda přímo z Tokijských ulic, miluju je!
Dior.com - Dior je klasika.. moje oblíbená dražší značka!
Karl.com - Karl Lagerfeld je taky klasická módní ikona
Superdry.com - Japonský web s evropským stylem oblečení
Joyonline.cz - Módní a lifestylový magazín
Aliexpress.com - Anglický web nejen s oblečením

Rick Genest - Potetovaný muž modelingu!

5. května 2015 v 23:57 | Marionete

Rick Genest aka Zombie boy není jen další kreaturou, která se bez rozmyslu rozhodla proměnit v nějakou bizarní postavu z plakátu, jako to už udělala řada lidí před ním. Svoji proměnu si pečlivě naplánoval, postupoval po malých krůčcích a jakmile bylo jeho tetování kompletní, dokázal toho využít a svůj vzhled náležitě zpeněžit. Fanoušek hororových filmů je tak častým návštěvníkem různých Tattoo Conventions, televizních shows a dokonce si zahrál i ve video klipu zpěvačky Lady Gaga. Zahrál si už i ve filmu a vzhledem k jeho mladému věku můžeme předpokládat, že jeho kariéra je teprve na počátku. Nedávno se stal tváří kosmetické značky Dermablend a účinkoval v její reklamě, kterou na Youtube vidělo už skoro 15 milionů lidí.

Můj názor: Příjde mi naprosto fantastický, od doby kdy jsem ho spatřila v klipu Lady Gaga. Myslím že jeho nápad s tetováním je naprosto stvořený pro módní mola. Je to něco nového. Líbí se mi jeho propracování celého těla a hlavně ta "skull" tvář! Je prostě fantastický. Ale spát s ním v jednom pokoji bych v noci nechtěla, ikdyž má za světla charizma a může to být milý mladík, v noci bych to s ním nedala.

Zdroj: Kerky.cz

Jak se starám o svou pleť

13. prosince 2014 v 12:18 | Marionete

BB cream, který používám už od září, mi vyhovuje. Je takový matný a dobře se zapracovává. Rozetírám si ho štětcem a jeho barva je na stupni 2. Původně jsem si koupila 3, ale už mi nesedí, protože mi vybledla pleť. Zdá se mi že červené nedostatky pěkně zakrývá a pleti neškodí. Dokonce naopak, pleť je po něm zklidněná. Je do značky Miss Sporty z řady So Matte.

Pak používám ANTI-SPOT krém od Nivei. Po týdnu vidím výrazné pozitivní účinky. Pleť není tak začervenalá a ranky a zanícení se zahojují a netvoří se nové. Krém nanáším vždy večer do problematické T-zóny, před spaním. Potom co se odlíčím a opláchnu si obličej teplou vodou. Jsem s ním zatím spokojená.

Jak namalovat linky #2

7. prosince 2014 v 13:14 | Marionete
:3

Jak namalovat Manga dívku

7. prosince 2014 v 13:01 | Marionete
Face tutorial

Jak si namalovat nehty #1

7. prosince 2014 v 13:00 | Marionete
.

DIY - Jak udělat jahodové frappuaccino

7. prosince 2014 v 12:59 | Marionete
Follow me on insta @lizzard_coffee

DIY - Jak si vyrobit potrhané džíny

7. prosince 2014 v 12:59 | Marionete
DIY ♥
 
 

Reklama